Wynajem i serwis odzieży roboczej (rental odzieży roboczej)

Odzież robocza to ważny element w wielu firmach i przedsiębiorstwach. Dostarczając ją, zapewnia się pracownikom bezpieczeństwo podczas pracy. Zmniejszone jest także ryzyko uszkodzenia ich prywatnych ubrań. Aby oddelegować zadania związane z praniem i serwowaniem odzieży BHP, warto nawiązać współpracę w zakresie usługi rentalu.

Jak działa wynajem i serwis odzieży roboczej, który oferujemy?

Rental odzieży roboczej to kompleksowa usługa, która dopasowana jest do potrzeb oraz oczekiwań klienta. W jej zakres wchodzą głównie wynajem odpowiednio oznakowanej odzieży roboczej w rozmiarze dopasowanym do wymiarów pracowników oraz pełny serwis ubrań ochronnych, w tym pranie ich, wszelkie niezbędne naprawy, a także wymiana odzieży zabrudzonej na czystą bezpośrednio u klienta.

Jak przebiega proces rentalu odzieży roboczej dla firm?

Pierwszym krokiem jest uszycie i doręczenie trzech kompletów odzieży ochronnej, która dopasowana jest do potrzeb klienta oraz specyfiki branży. Możemy także zaoferować pomoc w doborze ubrań roboczych, tak aby spełniała wszystkie potrzeby. Gdy odzież ulegnie zabrudzeniu, jest odbierana od klienta i wymieniana na czystą. Elementy są prane, a uszkodzenia naprawiane. Po upływie określonego czasu proces jest powtarzany regularnie przez cały czas trwania współpracy.

Jak działamy?

  • Szyjemy i dostarczamy odzież według potrzeb klienta
  • Wymieniamy odzież brudną na czystą
  • Pierzemy odzież
  • Naprawiamy uszkodzenia
  • Dostarczamy czystą odzież klientowi

Dlaczego wiele osób poleca wynajem odzieży roboczej?

Wynajem odzieży roboczej ma szereg zalet, dzięki czemu grono klientów korzystających z usługi stale się poszerza. Przede wszystkim są to olbrzymia wygoda, komfort, które spowodowane są kompleksowością oferowanych działań. Pracodawca nie musi zajmować się doborem odzieży, która zapewni bezpieczeństwo i spełni normy, a także jej praniem i naprawami. Pranie przemysłowe ubrań roboczych jest nieocenione — pozwala nie tylko na wyczyszczenie odzieży, ale także usunięcie z niej wszelkiego rodzaju patogenów. Plusem skorzystania z rentalu odzieży roboczej jest także możliwość magazynowania ubrań w firmie zewnętrznej, jak i to, że przy dłuższej współpracy możliwe jest negocjowanie stawek, dzięki czemu jest to opłacalna ekonomicznie opcja. Kolejne z korzyści często wskazane przez usługobiorców to ograniczona administracja związana z ubraniami roboczymi; można łatwiej zarządzać dokumentami.

Rental odzieży to doskonałe rozwiązanie dla dużych i małych firm każdej branży — m.in., budowlanych, motoryzacyjnych czy spożywczych. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Skontaktuj się z Nami!
Kontakt