Obuwie robocze Jalas

Obuwie bezpieczne JALAS®
W obuwiu bezpiecznym JALAS® zachowano najwyższą jakość, wygodę i elementy ochronne, czyli wszystkie cechy, które je wyróżniają od 1916 roku. Historia firma JALAS® ma swój początek w fińskiej wiosce Jokipii, w której nadal z dumą projektuje się i produkuje obuwie tej marki.

Historia JALAS®

JALAS projektuje i konstruuje światowej klasy, zaawansowane technologicznie obuwie bezpieczne o najwyższym poziomie jakości i fachowości wykonania. Dzięki ciągłemu rozwojowi produktu, dogłębnej wiedzy o materiałach i szeroko zakrojonej współpracy z różnymi partnerami nasze produkty zajmują czołową pozycję pod względem innowacyjności, bezpieczeństwa i komfortu. Jesteśmy prawdziwą marką z tradycjami. Firma powstała w 1916 roku w miejscowości Jokipii w Finlandii, gdzie nadal znajduje się nasze zaawansowane laboratorium, pracują zespoły rozwojowo-badawcze i odbywa się główna produkcja.

Nasze dziedzictwo pomaga nam oferować wygodne i ergonomiczne obuwie bezpieczne, które jest odporne na najtrudniejsze warunki pracy, oraz pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. 
Firma JALAS była początkowo garbarnią, a dopiero później zaczęła produkować obuwie i galanterię skórzaną na zamówienie. W odpowiedzi na rodzące się potrzeby naszych klientów poszerzyliśmy ofertę butów skórzanych o modele zimowe, narciarskie i sportowe.

Obuwie robocze Jalas
Obuwie ochronne Jalas

Zdrowa dawka „sisu” (czyli typowo fińskich cech) i surowe warunki klimatyczne sprawiły, że przekwalifikowaliśmy się z branży sportowej na branżę BHP, opracowując i produkując funkcjonalne obuwie bezpieczne, które naprawdę wytrzymywało codzienne wyzwania związane z pracą zawodową.

JALAS oferuje wysokiej jakości obuwie bezpieczne opracowywane według zasady „zero urazów”, by obniżać ryzyko zawodowe i poprawiać ogólny stan zdrowia i samopoczucie pracowników i pracodawców.

Skontaktuj się z Nami!
Kontakt