Automaty vendingowe BHP

Automaty vendingowe BHP Smart Depot® to sprawdzone rozwiązanie do automatycznego i kontrolowanego wydawania artykułów BHP. Umożliwia dystrybuowanie środków ochrony osobistej przy wykorzystaniu systemu informatycznego i jednoczesne zarządzanie przydziałami i limitami pobrań. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w firmach, które ponoszą ogromne koszty związane z wykorzystaniem artykułów BHP.

Na całą gamę systemu vendingowego składają się:

  • wydające automaty bębnowe, najczęściej wykorzystywane do wydawania środków ochrony osobistej, 
  • systemy szufladkowe (narzędziowe),
  • systemy szafkowe (większe gabaryty). 

Wszystkie te rozwiązania są sterowane jednym, wspólnym systemem zintegrowanym z narzędziami Business Intelligence (BI) dając naszym kontrahentom jeszcze większe możliwości. Stworzyliśmy autorski system Smart Depot® BI dzięki któremu analizowanie oraz raportowanie danych nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej. Rozwiązanie to pozwala nie tylko zaoszczędzić ogromne ilości artykułów BHP, ale ogranicza także pracę osób zaangażowanych do tej pory w proces wydawania i rozliczania. Obsługa Maszyny vendingowej BHP oraz dostarczanie środków ochrony to procesy, którymi przedsiębiorstwo nie musi się zajmować.

Automaty wydające BHP Smart Depot® to idealne rozwiązanie dla firm, które poszukują optymalizacji kosztów BHP z wykorzystaniem najnowszych narzędzi logistycznych. Wielu naszych klientów nie wyobraża już sobie powrotu do stosowanych wcześniej w firmie rozwiązań. Zastosowanie szaf vendingowych BHP u wszystkich naszych klientów spowodowało znaczne zmniejszenie środków finansowych, które pochłaniały ogromne zużycie artykułów BHP.

Środki te były naprawdę znaczące, pozwoliło to przedsiębiorstwom zainwestować w nowe rozwiązania i usprawnienia w firmie. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, iż automaty vendingowe znajdują zastosowanie niemalże we wszystkich gałęziach gospodarki i znacznie je usprawniają.
Stosowane przez nas maszyny wydające BHP są jednym z elementów procesu optymalizacji wydatków na Środki Ochrony Osobistej, który jednemu z naszych klientów pozwoli uzyskać oszczędności na poziomie 60%.

do 702 lokalizacji z pełną kontrolą dostępu
dostępność artykułów 24/7
łatwa i szybka identyfikacja użytkownika
niezawodność i ciągłość pracy
autonomiczny system operacyjny
automatyczne zamawianie
intuicyjne pobieranie artykułów

Smart Depot® to:

szybka identyfikacja pracownika

Użytkownik loguje się do automatu wydającego za pomocą karty, skanera linii papilarnych lub kodu PIN i wybiera operację, którą chce wykonać.

intuicyjne pobieranie artykułów

Lokalizacja, w której znajduje się artykuł BHP zostaje podświetlona i odblokowana. Użytkownik może pobrać, zwrócić lub uzupełnić dokładną ilość artykułów, która została wcześniej wskazana.

bieżąca kontrola

Moduł raportowania jest dostępny jedynie dla administratorów. Pozwala on na przeglądanie w czasie rzeczywistym wykonywanych operacji pobrań/zwrotów oraz stanu artykułów w urządzeniu.
Strzałka

Testuj za darmo

Dajemy Państwu możliwość skorzystania z darmowych testów automatu wydającego środki BHP, co umożliwia lepsze poznanie systemu działania vendignu oraz wstępne określenie poziomu oszczędności długoterminowych. Darmowe testy są idealnym rozwiązaniem w przypadku pojawiających się wątpliwości uruchomienia systemu vendigowego i świetnym rozwiązaniem aby w okresie krótkoterminowym zacząć oszczędzać.
Strzałka

Kontroluj na bieżąco

Bieżąca kontrola kosztów to największa zaleta maszyn vendingowych. Oszczędności sięgające nawet 30% możemy osiągnąć wprowadzając limity pobrań artykułów przez pracowników. Możliwość personalizacji pobieranych artykułów wpływa dodatkowo na zmniejszenie ilości wydawanych produktów. Oprogramowanie Smart Depot umożliwia bieżące śledzenie zużycia dystrybuowanych artykułów BHP. Dzięki temu wiemy kto, gdzie i kiedy pobrał dany artykuł. Możliwość przypisania grupy, centrum kosztowego daje nam dodatkową możliwość analizy kosztów. Zróżnicowane raporty pobrań generowane są automatycznie lub mogą być manualnie wywoływane przez administratora.
Strzałka

Zacznij oszczędzać

Dystrybucja środków ochrony indywidualnej przy wykorzystaniu maszyn vendingowych BHP to oszczędności sięgające nawet 30%. Kolejnym instrumentem pozwalającym zwiększyć korzyści dla klienta jest brak zamrażania środków finansowych – brak kosztów stałych BHP. Artykuły znajdujące się w maszynie lub składzie konsygnacyjnym są kosztem MJM. Klient rozlicza się tylko za pobrane środki na podstawie raportów okresowych. Odpowiednia konfiguracja maszyn, poparta naszym doświadczeniem daje możliwość bieżącego, ciągłego doskonalenia ustawień maszyny w celu zwiększania jej skuteczności w oszczędzaniu w państwa firmie.
Skontaktuj się z Nami!
Kontakt