O nas

Firma

MJM Feel Safe Sp. z o.o. Sp. K. to prężnie rozwijająca się spółka obsługująca Kontrahentów zarówno w Polsce jak i w innych krajach europejskich. Realizując swoją misję od 20 lat, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, nieustannie dąży do ciągłego rozwoju. Dzięki zaangażowaniu i wytężonej pracy stała się jedną z wiodących firm w branży. Będąc profesjonalnym partnerem poszukuje i wdraża optymalne rozwiązania logistyczne w łańcuchu dostaw środków ochrony indywidualnej. 

Siedziba oraz magazyn centralny mieszczą się w Bydgoszczy. Zespół MJM to ponad 50 wykwalifikowanych pracowników, będących wsparciem dla Klientów firmy w ich codziennej pracy. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie zostały wyselekcjonowane i zweryfikowane pod kątem jakości posiadanych certyfikatów.

Misja

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być cenionym dostawcą zapewniającym jak najwyższą jakość usług. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, a poprzez indywidualne podejście dostarczamy najlepiej dopasowane narzędzia użytkownikom. Partnerstwo, wzajemne zaufanie i zrozumienie to dla nas podstawa w codziennym kontakcie z Klientem.

Atuty

Długoletnia współpraca z wiodącymi markami ŚOI pozwoliła nam stworzyć szeroki katalog produktów, który gwarantuje optymalny dobór asortymentu zarówno pod względem jakości, jak i ceny dla wszystkich gałęzi przemysłu. Rozwijając swoją ofertę wprowadzamy nowoczesne narzędzia- magazyny konsygnacyjne, automaty vendingowe, platformy B2B- dzięki którym zyskujecie Państwo oszczędności, bieżącą kontrolę oraz przejrzystość w łańcuchu dostaw produktów ochronnych. Szybkość i elastyczność w podejmowaniu decyzji zapewniają efektywne prowadzenie projektów, co przekłada się na wymierne korzyści w krótkim czasie. Stabilna sytuacja finansowa gwarantuje ciągłość dostaw, dzięki utrzymaniu bezpiecznych zapasów magazynowych. Czerpiąc z założeń filozofii Kaizen staramy się ulepszać nasze procesy, co pozwala jeszcze szybciej i bardziej precyzyjnie realizować powierzone zadania. Potwierdzając naszą jakość certyfikatem ISO zapewniamy bezpieczeństwo danych oraz jasne i powtarzalne procesy. Stawiając na długotrwałe relacje we współpracy gwarantujemy pewność, zaufanie i stabilność w biznesie.

Zespół

Nasza firma rozwija się dzięki naszym pracownikom. Ich zaangażowanie, pracowitość i kompetencje pozwalają na skuteczne realizowanie nawet najtrudniejszych projektów. Chęć rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji stanowią solidną podstawę do dalszego realizowania naszej misji. Dotychczasowe wyniki i dobry wizerunek firmy nie byłyby możliwe bez współpracy, wzajemnego wsparcia i dobrych relacji.

Skontaktuj się z Nami!
Kontakt