Rękawice i akcesoria Ansell

Od ponad 125 lat Ansell® dostarcza najbardziej zaawansowane rozwiązania ochronne milionom ludzi. Ansell® to nowoczesna firma produkująca rękawice chirurgiczne, domowe i robocze, która stale się rozwija aby obsługiwać 25 globalnych branż w 120 krajach w sposób, który kształtuje i chroni nasz współczesny świat. Ansell® to marka o solidnej pozycji na rynku produktów BHP. Oferta produktowa rękawic roboczych obejmuje kilkanaście branż. Od aeronautyki, przez motoryzację, przetwórstwo żywności, górnictwo, a na transporcie kończąc. Mając tak szeroki wachlarz produktów, zebrane doświadczenia przekładają się na rękawice o najwyższej jakości.

Szeroka oferta odpowiedzią na oczekiwania klientów
Procesy technologiczne w każdej branży są zróżnicowane. Z tego powodu oferta rękawic roboczych Ansell® musi sprostać wyjątkowym wymaganiom stawianym przez klientów. Z pomocą przychodzą lata nieustannego rozwoju i poprawy jakości.
Owocem tych działań są indywidualnie opracowane technologie, które sprawiają, że możemy dobrać rękawice robocze idealnie skrojone pod każde potrzeby.

Dlaczego warto wybrać rękawice Ansell®?
Warunki pracy są ekstremalnie trudne i wymagające? Odpowiedzią są rękawice Ansell® marki ACTIVARMR®. Oferta obejmuje rękawice odporne na uderzenia, rękawice spawalnicze i termoodporne, a także elektroizolujące gumowe i wierzchnie rękawice skórzane. Każdy produkt najwyższej jakości, spełniający rygorystyczne normy bezpieczeństwa stawiane producentom sprzętu BHP.

HyFlex® to seria produktów oferujących niespotykany komfort w świecie rękawic roboczych. Zaawansowana ochrona zapewniona przez technologie opracowane na podstawie obserwacji pracowników i odpowiadająca na ich potrzeby. INTERCEPT™, ANSELL GRIPP™ i FORTIX™ to tylko niektóre z nich. Zapewniają one pracownikowi wysoki stopień ochrony przed przecięciami, bezpieczny i pewny chwyt narzędzi pokrytych substancjami oleistymi lub mokrych materiałów, a także wydajność powłoki rękawic.

Technologie Ansell®

https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/Ansell-grip-e1601452748780.png
ANSELL GRIP™ TECHNOLOGY - technologia obróbki powłoki, która minimalizuje siłę potrzebną do uchwycenia suchych, zaolejonych i mokrych narzędzi lub materiałów, redukując obciążenie dłoni i ramion spowodowane słabym chwytem.
https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/Aquadri-e1601452772839.png
AQUADRI™ MOISTURE MANAGEMENT TECHNOLOGY - opatentowana technologia powlekania, która pozwala uzyskać na wewnętrznej powierzchni rękawicy wysoce chłonną warstwę pianki, która pochłania do 10 razy więcej wilgoci niż samo flokowanie bawełną w rękawicach w do zastosowań chemicznych.
https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/Pi-kare-e1601452799579.png
PI-KARE™ SKIN-FRIENDLY PI TECHNOLOGY - umożliwia eliminację z rękawic poliizoprenowych (PI) standardowych akceleratorów chemicznych wywołujących alergie i uczulenia chemiczne typu IV, aby rękawice te były bezpieczniejsze w użyciu.
https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/Ripel-e1601452825988.png
RIPEL™ LIQUID REPELLENCE TECHNOLOGY - nieprzenikalna bariera powierzchniowa, która uniemożliwia nawet przypadkowy kontakt skóry użytkownika z olejami, smarami, chemikaliami oraz innymi cieczami.
https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/Zonz-e1601452850390.png
ZONZ™ COMFORT FIT TECHNOLOGY - opatentowana technologia dziewiarska, która określa szczegóły szwów wokół obszarów naprężenia w rękawicach, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb i poprawić ruch dłoni, zmniejszając napięcie związane z powtarzalnymi ruchami.
Skontaktuj się z Nami!
Kontakt