Rękawice ATG

Firma ATG® skoncentrowana na innowacyjności i jakości, projektuje, rozwija i wytwarza rękawice przyjazne dla skóry, niezwykle wygodne i charakteryzujące się wysoką wytrzymałością. Wszystkie rękawice zostały przebadane dermatologicznie i uzyskały akredytację stowarzyszenia Skin Health Alliance oraz ceryfikat Oeko-Tex®.

Firma ATG® skupiona jest na innowacyjności, projektuje, rozwija i wytwarza wysokiej jakości rękawice przyjazne dla skóry, niezwykle wygodne i charakteryzujące się wysoką wytrzymałością. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie; uzyskały akredytację angielskiego stowarzyszenia Skin Health Alliance oraz ceryfikat Oeko-Tex® nadawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry.

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji rękawic roboczych i ochronnych

ATG® od ponad 20 lat dostarcza najwyższej jakości produkty zapewniające bezpieczeństwo pracy, a różnego rodzaju rękawiczki robocze są jednymi z nich. Firma nieustannie prowadzi zaawansowane badania, dbając, by oferta spełniała wymagania stawiane przez klientów ze wszystkich branż. Rękawice robocze ATG® projektowane są w taki sposób, aby łączyły wygodę i trwałość. Efekt ten jest możliwy do osiągnięcia dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz ciągłemu rozwojowi.

Kto powinien pracować w rękawicach ochronnych ATG®?

Rękawice powlekane ATG MaxiChem® przeznaczone są do pracy w wymagających warunkach, czyli np. w branży tekstylnej, chemicznej oraz przemysłowej – wszędzie tam, gdzie dłonie są narażone na uszkodzenia i czynniki chemiczne. Doskonałym rozwiązaniem dla nich są także rękawice ochronne BHP z serii MaxiDry®, które wykorzystać można do pracy z substancjami olejistymi – pozwalają na pełne zabezpieczenie oraz precyzyjne chwytanie. Kolejna grupa produktów ATG® to rękawice antyprzecięciowe MaxiCut®, które znajdą zastosowanie w trudnych warunkach z uwzględnieniem niskich temperatur. Najbardziej podstawowe i uniwersalne rękawice tego producenta to produkty z gamy MaxiFlex®, doskonale sprawdzą się dla profesjonalistów oraz amatorów podczas różnego rodzaju prac.

Bezpieczeństwo zagwarantowane rękawicami ochronnymi ATG®

Pracując w branży BHP, kluczowe są bezpieczeństwo i higiena, dlatego wszystkie rękawice ochronne produkowane przez firmę ATG® poddane zostały badaniom dermatologicznym. Certyfikat Oeko-Tex® gwarantuje, że oferowane rękawice robocze są wolne od szkodliwych środków wpływających na zdrowie ludzi. Wyniki badań przeprowadzanych na obecność 100 najbardziej niebezpiecznych substancji szkodliwych dla konsumentów pozwalają z pełną odpowiedzialnością nazwać taki produkt przyjazny alergikom.
Stawiając na ciągły rozwój, firma wyznacza trendy w sektorze produktów BHP. Dbając przy tym o wysoką jakość połączoną z nowoczesnymi rozwiązaniami, oferta trafia w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Technologie ATG®

https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/AirTech-e1601450940385.png
AIR TECH® - Technologia poprawia jakość użytkowania poprzez eliminację ciepła powstającego wewnątrz rękawic. Umożliwia ona użytkownikom dłuższe i bardziej komfortowe noszenie rękawic.
https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/ThermTech-e1601451194992.png
THERM TECH® - System ten zapewnienia odpowiedni poziomu ochrony przed wysoką i niską temperaturą. Technologia nie wpływa na sprawność manualną - rękawice są elastyczne i lekkie.
https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/CutTech-e1601451277869.png
CUT TECH® - Dzięki połączeniu wytrzymałych włókien i przędzy, technologia CUTtech® zwiększa odporność materiału na przecięcie. Wzbogacona dodatkowo o nitrylowe wzmocnienia znajdujące się pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym.
https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/GripTech-e1601451293375.png
GRIP TECH® - Zastosowane wykończenie typu „micro-cup” stabilizuje chwyt, zapewniając bezpieczniejsze operowanie częściami. Ponadto, zmniejsza zmęczenie ręki wynikające z braku pewnego chwytu.
https://www.mjm.pl/wp-content/uploads/2020/09/AdApt-e1601451310838.png
AD-APT® - Technologia, która pod wpływem ruchów dłoni powoduje uwalnianie naturalnego środka chłodzącego, dzięki któremu dłonie pozostają suche i chłodne a praca staje się bardziej komfortowa.
Skontaktuj się z Nami!
Kontakt